Podologia, to
moja pasja  

Skontaktuj się z nami: +48 500 444 443

Podologia i wszystko, co związane ze stopami jest moja pasją oraz rodzinną tradycją, dlatego od ponad 10 lat praktykuję, a od 5 czynnie pracuję w zawodzie, wciąż poszerzając wiedzę na jego temat. Bakcyla połknąłem dzięki mojej mamie, która także jest Podologiem, więc mogłem przyglądać się jej podczas pracy.

 

Zaraz po ukończeniu studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Szczecinie, odbyłem szereg szkoleń specjalistycznych, doskonaląc swój warsztat dzięki współpracy z kolegami po fachu w kraju i za granicą oraz ucząc się jak wykonywać zawód Podologa i prowadzić gabinet.

 

Na co dzień praktykuję we własnym gabinecie oraz w miejscach wymagających szczególnej wiedzy i zaangażowania w pracę, mowa tu o DPS oraz rezydencjach seniora, gdzie dbam o zdrowie i kondycję stóp wymagających klientów w podeszłym wieku z różnymi schorzeniami.

 

Moje wcześniejsze doświadczenie zawodowe pozwala mi na indywidualne podejście do klienta, co skutkuje wciąż lepszymi efektami w pracy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy efektywnie pomagam odzyskać pełną swobodę chodzenia oraz poprawiam komfort życia codziennego, rozwiązując wszystkie problemy natury podologicznej.

Moja praca

 

W mojej pracy staram się uświadamiać innym, że choroby lub problemy ze stopami nie dotyczą jedynie osób starszych, otyłych czy np. chorych cierpiących na cukrzycę lub reumatyzm. To także problem, który coraz częściej dotyka również osoby młode, sportowców – nas samych.

 

Pragnę również, aby wizyta w gabinecie Podologa nie była złem koniecznym dopiero wówczas, gdy nasze stopy mają problem, ale by stała się rzeczą powszechną, po to by wszyscy mogli mieć piękne i zdrowe stopy, od których zależy komfort naszego życia. Moją misją jest szerzenie prewencji w tej dziedzinie, jaką staram się rozpowszechniać wśród moich klientów i nie tylko m.in. uczestnicząc w seminariach i prowadząc liczne wykłady na temat Podologii i wszystkiego co jest z nią związane.

 

Moje wcześniejsze doświadczenie zawodowe pozwala mi na indywidualne podejście do klienta, co skutkuje wciąż lepszymi efektami w pracy.

Jak pracuję?

 

Do każdego człowieka podchodzę indywidualnie i oprócz wykonywanych zabiegów, można liczyć u mnie na konsultacje oraz doradztwo dotyczące pielęgnacji stóp czy doboru odpowiedniego obuwia.

 

Kolejną, bardzo istotną rzeczą jest to, że gdy zachodzi konieczność, dojeżdżam do domów pacjentów, osób starszych, dotkniętych chorobą lub niepełnosprawnych.

 

Stosuję zasady higieny przewidziane przepisami Sanepidu i wszystkie narzędzie wielokrotnego użytku są przeze mnie poddawane dezynfekcji i co najistotniejsze sterylizacji w autoklawie.

 

Panująca w moim gabinecie atmosfera pozwala wszystkim na relaks i pełen komfort podczas wizyty.